שילוח אווירי

געש, שואפת להיות בחזית ענף השילוח האווירי והימי בארץ, וכזו מחויבת לשירות ועמידה בסטנדרטים גבוהים ביותרמטרתנו לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר ובמחירים הנוחים ביותר.

כל זאת תוך דאגה בטיפול במשלוחי הייבוא והייצוא של חברתכם. אנו מחויבים לרמת שירות גבוהה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע במסגרת השילוח האווירי נשמח להציע שירותי יצוא וייבוא אווירי באיכות ללא תחרות ובמחירים אטרקטיביים.

שרות מדלת אל דלת

שרות מדלת לדלת המאגד בתוכו את כל שלבי השילוח הבינלאומי, החל בשלב המוקדם של איסוף המשלוח דרך תכנון המעבר וכלה בפריקה והפצה בכתובת היעד.
השרות כולל אריזת החפצים, הובלה לנמל היצוא, שילוח אווירי או ימי, עמילות ושחרור מהמכס, הובלה יבשתית בארץ היעד, פריקה והפצת המטען .

איחוד מטענים

חברת געש מבצעת שירותי איחוד מטענים המאגדים בתוכם מספר אריזות , בכך תוכל לחסוך עלויות ולוודא כי המטען יגיע ליעדו בדרך המהירה ביותר ובעלויות נוחות

משלוחי צד ג'

לחברת געש מחלקה אשר מתמחה בטיפול במשלוחי צד ג' (Drop Shipments) – משלוחים בין מדינות שאינם עוברים דרך מדינת ישראל.
התשלום בגין שירות זה יכול להתבצע הן ע"י ספק הסחורה, מקבל הסחורה או הלקוח בארץ.

שרותי אריזה

תכנון- ניתוח מקדים של אופי המוצר הנארז ,תנאי השינוע הנדרשים וצרכי הלקוח השונים,כל אלו נאספים ע"י אנשי המקצוע ומועברים למחלקה ההנדסית,לצורך תהליך תכנון האריזה.הצוות ההנדסי ,מצויד במיטב תוכנות התיב"מ ,יתכנן אריזה הנותנת מענה אופטימאלי לצרכים הנדרשים.

אריזה- צוותי אריזה של עובדים קבועים מיומנים ובעלי ניסיון רב ,מצוידים בחומרי אריזה איכותיים וציוד אריזה חדיש,יארזו את המוצרים באתר הלקוח,או יובילו את המוצרים לאזור האריזה של החברה.

שילוח תערוכות

בגעש מתמחים בשילוח תערוכות,ירידים ודוכני תצוגה.

השרות מבוסס על תנאי שילוח מדלת לדלת – ומביא את ציוד הדוכן והתצוגה עד לביתן המיועד בתערוכה בארץ ומחוצה לה.

כתובתינו

משרד ראשי: אברהם גירון 6 יהוד

כתובת למכתבים: ת.ד 53 נתב"ג מיקוד 7010000

טלפון

03-5391800

מענה 24/7 שעות ביממה

דואר אלקטרוני

service@gaash-customs.co.il

פקס

03-9793003

נשמח לעזור

2019 © כל הזכויות שמורות
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס?
השארו פרטים ונחזור אליכם