טבלת מכס 2019

געש עמילות
05 אוקטובר ,2019
רשות המסים בישראל

רבים מהטיולים או החופשות בחו"ל מסתיימים ברכישות ענק של מוצרים גדולים. אם אלו רהיטים כבדים ואם אלו יצירות אומנות. זה גם יכול להיות פסנתר כנף גדול. כל אלו דורשים שינוע נכון לארץ ולא תמיד זה יהיה סיפור כל כך פשוט.

כיום, מבצעים רבים הזמנות מחו"ל דרך אתרי אינטרנט שונים המציעים שירותים מקוונים של חנויות אינטרנטיות. גם השינוע של אותם חפצים אל הלקוח, דרך הים או דרך היבשה דורשים מעט ידע לקראת מה בעצם הולכים. זאת על מנת שהחפץ יגיע אל היעד בצורה שמורה ומושלמת ללא כל נזקים. מלבד זאת יש לתת את הדעת על הנושא של המכס ועל השחרור ממכס. זוהי גם כן סוגיה מורכבת.

אנחנו כאן על מנת להעניק לכם את כל המידע אליו אתם זקוקים כאשר אתם עומדים להעביר חפץ גדול מחו"ל.

סוף משלוח במחשבה תחילה

לפני שאתם קונים פריט או רהיט גדול בחו"ל, עליכם לתכנן את עצמכם. אתם חייבים לזכור כי בסופו של דבר יהיה עליכם לשנע את המוצר אל הארץ וחשוב שתדעו מראש איך זה יקרה בפועל.

אם מדובר ברכישה אינטרנטית, בדקו האם הספק או החנות מציעים את השירות של משלוח חינם על חשבונה. רבים מהחנויות מציעים את השירות על מוצרים נבחרים. מנגד ישנם מקרים אשר בהם עלות דמי המשלוח עשויים לעלות יותר מהמוצר עצמו וחשוב לשים לב לעובדות.

שילוח חינם הוא כזה אשר ייעשה כמובן דרך היבשה או דרך הים.

המשלוח הימי יהיה תמיד זול יותר ביחס לשילוח האווירי אך לעיתים זה יארך הרבה יותר זמן ביחס לשילוח האווירי.

לפני שמזמינים מוצר גדול מחו"ל, מומלץ מאוד ליצור קשר עם החברות אשר מספקות את השירות של שילוח בינלאומי ולברר מולן איך וכיצד אמור להתבצע התהליך כמו כן מה יהיו העלויות.

תשלומי מכס

כל דבר המגיע מחו"ל, בין אם מדובר בחפצי נוי ובין אם מדובר במוצרי אלקטרוניקה או אפילו רהיטים, כל המוצרים הללו אשר אינם נרכשים על פי רוב בטיולים או חופשה בחו"ל, אמורים לעבור את מחלקת המכס. מחלקת המכס היא מחלקה הנמצאת בכל שדה תעופה בעולם. במחלקת המכס שוקלים את הפריט, בוחנים אותו היטב, בודקים אם אין בו אלמנטים שעשויים לסכן את ביטחונם של המקבלים ורק לאחר בדיקה מדוקדקת נקבע הסכום אשר אותו יש לשלם לצורך העברת אותו פריט. כאשר בוחרים להיעזר בחברת שילוח בינלאומית, ניתן יהיה להיעזר במומחים שלה על מנת לשחרר את הפריט מהמכס בצורה קלה יותר וגם מהירה יותר.

שמירה מלאה על החפצים

כאשר מדובר בחפצים עדינים או שבירים, חפצים אשר דורשים השגחה והקפדה, חשוב יהיה לבחור בחברת שילוח אחראית שתקפיד על שמירה טובה על אותם הפריטים. כאשר בוחרים חברת אריזה אמינה ואחראית אשר תבצע את השילוח הבינלאומי אפשר יהיה להיות רגועים כי אלו יארזו בצורה נכונה את המוצר, הם יעטפו אותו בצורה מוגנת מפני כל נזק שעשוי לקרות למוצר וישנעו אותו לארץ בצורה הכי נכונה והכי בטוחה.

אפשר לומר כי הודות לאותן חברות שילוח, אנחנו יכולים ליהנות היום מפריטי אומנות שונים, מרהיטים מרשימים, מאלמנטים מקוריים ועוד, בלי לשלם עליהם הרבה.

לא לשכוח לעדכן את טבלת המכס

חשוב להתעדכן מעת לעת בטבלת המכס ולדעת מהן העלויות הצפויות בעת העברת פריט גדול מחו"ל. כך לא מופתעים מהפערים במחיר המוצר הבאים לידי ביטוי בסופו של דבר.

בטבלת המכס מפורטים סוגי המוצרים כמו גם גובה המכס של כל אחד מהם.

כתובתנו

משרד ראשי: אברהם גירון 6 יהוד

כתובת למכתבים: ת.ד 53 נתב"ג מיקוד 7010000

טלפון

03-5391800

מענה 24/7 שעות ביממה

דואר אלקטרוני

service@www.gaash-customs.co.il

פקס

03-9793003

נשמח לעזור

2020 © כל הזכויות שמורות
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס?
השארו פרטים ונחזור אליכם