כיצד שולחים ריהוט לחו"ל

געש עמילות
16 מאי ,2019

לעבור דירה זה לא דבר קל, בעוד שמדובר בעשרות פעולות שיש לעשות, החל מאריזת הבית הישן, עד לניקיון הדירה החדשה, הכרות עם הסביבה הזרה, רישום ילדים לבתי הספר ועוד. אם אתם מבצעים רילוקיישן (משמע :יורדים מהארץ), ואתם צריכים לשנע חפצים גדולים לחו"ל  – חשוב שתדעו כי אפשר לעשות זאת בקלות, וזאת באמצעות סיוע של מקצוענים בתחום.

אז כיצד אפשר לשנע ריהוט לחו"ל?

בתחילה חשוב לפנות אל חברות מקצועיות אשר מאפשרות שילוח בינלאומי מהיר. חברות מסוג זה מספקות מגוון שירותים, ביניהם: שילוח מטענים בינלאומי, מתן פתרונות לוגיסטיים, ביטוח מטענים, הובלה יבשתית, אריזות ומשלוחים. בעת פנייה אל חברה כזאת, תוכלו לדעת יותר אודות הדרך לשנע חפצים גדולים, להבין כיצד עושים זאת נכון, תוך הכנה לשילוח – מה שכולל מילוי טפסים, תשלומים שיש לשלם לרשויות, בירוקרטיה שיש להתמודד עמה, ועוד.

מדוע חשוב לשנע את המטענים על ידי מקצוענים?

כאשר יש לכם חפצים גדולים וכבדים, כמו: ספות ומערכות ישיבה, ארונות בגדים, פסנתרים, מיטות וכל ריהוט אחר או חפצים כבדים: חשוב להיעזר בחברות מקצועיות, על מנת שאלה יתמודדו עם כל הדרוש, בעת העברת החפצים. כפי שאתם בוודאי יודעים, ביצוע רילוקיישן, הוא לא דבר קל! בעיקר שמדובר על מעבר למדינה זרה. לכן בחירת חברה שעוסקות בתחום שילוח בינלאומי מהיר – יכולה לחסוך לכם זמן, כסף ומשאבים.

כיצד בוחרים חברה טובה לשינוע ריהוט לחות לארץ?

חברות מקצועיות שיבצעו עבורכם את השילוח, יוכלו לספק לכם הובלות יבשתיות בארץ או בחו"ל, טיפול במשלוחים מיוחדים, איחוד מטענים, תשלומי מס, וכל מה שתדקקו לו בעת מעבר דירה לחו"ל. את הרהיטים חשוב לעטוף בניילון נצמד מיוחד (חברות מקצועיות יספקו גם שירותי אריזה) וזאת כדי להגן עליהם בעת המשלוח.

חשוב לדעת!

לפני שאתם אורזים, יש להבין כיצד משנעים את הריהוט בצורה מסודרת, וזאת תוך בחירת חברה לה שירות סדיר וקבוע אל כל הנמלים בעולם. בכך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהחפצים שלכם יגיעו בשלום, אל יעדם.

כתובתנו

משרד ראשי: אברהם גירון 6 יהוד

כתובת למכתבים: ת.ד 53 נתב"ג מיקוד 7010000

טלפון

03-5391800

מענה 24/7 שעות ביממה

דואר אלקטרוני

service@www.gaash-customs.co.il

פקס

03-9793003

נשמח לעזור

2020 © כל הזכויות שמורות
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס?
השארו פרטים ונחזור אליכם