ייבוא / ייצוא

כל הנושא של ייצוא או ייבוא הוא לא נושא כל כך פשוט כפי שנראה לרבים מאתנו. אנחנו קונים בכל יום מוצרים שיובאו אלינו ממדינות שונות בעולם (ובעיקר מסין…) כאשר אנחנו לא באמת יודעים מה עומד מאחורי כל זה.

אנחנו כאן כדי להסביר מעט על הנושא של המכס שהוא זה למעשה שהופך את כל העניין למורכב כל כך.

ייבוא / ייצוא – פיקוח ובקרה על היוצא והבא

כל מדינה מתוקנת מפקחת על היוצא ועל הנכנס בתחומיה. אין מצב כזה שאיש הישר בעיניו יעשה. זוהי הסיבה כי ממשלת ישראל אף היא מחוקקת חוקים ומעדכנת אותם בכל מה שקשור לעסקי הייצוא והיבוא.

הדבר יוצר קושי עבור אנשים אשר מבקשים לייצא מוצרים שונים כאשר מדובר בכמות שחורגת מהנורמה כאשר נראה כי מדובר בכמות מסחרית. כך גם קורה עם סחורה או מוצרים אותם אנשים מבקשים להכניס לארץ. או אז הם נתקלים לא פעם בבעיות דווקא כאשר הסחורה כבר הגיע לשערי הארץ ודווקא שם היא נתקעת אצל פקידי המכס.

לא פעם מדובר בסחורה אשר המתינו לה משך חודשים ארוכים עד שהיא הגיעה סוף סוף אל הנמל, לאחר דרך ארוכה מאוד באוניה. הסוחר שמצפה לסחורה חש מתוסכל ומאוכזב כאשר הוא מבין כי על מנת לשחרר את התכולה שהוא הזמין יהיה עליו לשלם סכומים גבוהים מאוד של מכס כאשר לא פעם העלויות הגבוהות הללו הופכות את כל העסקה לבלתי משתלמת לחלוטין.

ייבוא / ייצוא – נעזרים בעמיל מכס

בדיוק לצורך כך ישנה האפשרות לפנות אל עמילי מכס אשר אלו ידעו להתנהל בצורה הכי חכמה והכי הוגנת מול פקידי המכס.

כי פקידי המכס מצד אחד מעוניינים לאכוף את החוק ולדרוש את מלוא המס הנדרש. מנגד, האדם שמצפה לקבל את הסחורה מעוניין כמובן לשלם הכי פחות שרק יכול להיות. באופן פרטי אין הרבה סיכוי להתנהל מול פקידי המכס והכתובת במקרים הללו תהיה עמיל מכס.

עמיל מכס הוא אדם שלמד את המקצוע על בוריו, (מדובר במקצוע של ממש, כולל הסמכה!) אדם כזה שבקי בכל העניין הוא זה שיידע איך וכיצד להתמודד מול פקידי המכס מבלי ליצור מהומות מיותרות. עמיל המכס ידאג לרצות את פקידי המכס, הוא ינסה ליישר את ההדורים בצורה הכי הוגנת שהיא כמובן גם הכי חוקית, זאת על מנת ששני הצדדים יצאו נשכרים.

נעזרים במומחים של חברת געש

אנחנו בחברת געש מציעים את השירות המקצועי של הצוות המיומן והמנוסה העוסק בתחום של ייבוא וייצוא מזה שנים רבות.

הצוות שלנו נחשב כיום כאחת החברות במקומות הראשונים אשר ניסיון רב באמתחתם בכל מה שקשור לנושא המורכב של עמילות מכס.

כל אדם העוסק בעסקי יבוא כמו גם בעסקי יצוא, יוכל לקבל את המענה המושלם והמקיף בעזרת המומחים של חברת געש.

כתובתינו

משרד ראשי: אברהם גירון 6 יהוד

כתובת למכתבים: ת.ד 53 נתב"ג מיקוד 7010000

טלפון

03-5391800

מענה 24/7 שעות ביממה

דואר אלקטרוני

service@gaash-customs.co.il

פקס

03-9793003

נשמח לעזור

2019 © כל הזכויות שמורות
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס?
השארו פרטים ונחזור אליכם