משלוחים בינלאומיים

isaacwp
17 דצמבר ,2020
שילוח בין לאומי

ישנן לא מעט חברות אשר מסייעות לאנשים רבים בכל רחבי העולם לשלוח חבילות ומוצרים בכל גודל לכל מקום על פני הגלובוס. במידה וגם אתם נדרשים לשירותי משלוחים בינלאומיים, חשוב להכיר את כלל החברות הטובות והאמינות ביותר אשר ידעו לדאוג שהמשלוח שלכם יגיע לייעודו במהירות המרבית ובדרך הבטוחה ביותר. אך עוד טרם נעסוק בחברות השונות ובדרך הטובה ביותר לאיתור החברה המקצועית ביותר שבחירה בה תאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים שהמוצר יגיע בשלמותו ללא כל בעיה, חשוב להכיר את כלל השירותים הניתנים כיום על כלל אפשרויות המשלוחים הבינלאומיים.

הכירו את אפשרויות השילוח השונות  

כפי שציינו מעלה, ישנן לא מעט חברות אשר מציעות שירותי משלוחים בינלאומיים, אך לא כולן מציעות שירות זהה הכולל אפשרויות שילוח דומות. לכן, חשוב להכיר את אפשרויות השילוח השכיחות ביותר בכדי להצליח לבחור נכון. בשונה משירותי הובלת דירה במסגרתם כלל מוצרי הדירה מועברים בדרך אחת בלבד (כלי רכב גדול שנע על הכביש), שירותי משלוחים בינלאומיים כוללים כמה וכמה דרכי שילוח שונות. ישנן חברות אשר בוחרות להעביר את המשלוחים שלכם דרך הים בעזרת ספינות משא ולעומתן רבות נוספות שבוחרות דווקא דרך האוויר בעזרת מטוסים. ההבדל המרכזי בין השיטות השונות הוא משך זמן המשלוח.

משלוחים בינלאומיים דרך האוויר ודרך הים 

במידה ואתם נדרשים למשלוחים מהירים במיוחד, קיימת חשיבות רבה לבחור חברות משלוח אשר בוחרות להעביר את המשלוחים הבינלאומיים שלכם דרך האוויר. הבדל נוסף ומשמעותי בין חברות השילוח הבינלאומיות הוא המשקל של המשלוחים שניתן להעביר. ישנן חברות אשר מסוגלות להעביר משלוחים כבדים במיוחד ולעומתן רבות נוספות אשר מתעסקות עם משלוחים קטנים וקלי משקל. חשוב להתאים את חברת השילוח לסדר גודל ומשקל המוצרים אותם תרצו לשלוח על מנת לצלוח את הליך השילוח על הצד הטוב ביותר. אנשים רבים שלא מודעים לנתונים אלה יכולים לבחור בטעות בחברות משלוח איטיות דרך הים בעוד הם חייבים להעביר במהירות מרבית את המשלוח לייעודו וכן בחברות שילוח שאינן מעבירות משקלים כבדים במיוחד בעוד כלל המוצרים שלהם שוקלים לא מעט. 

הכירו היטב את הצרכים שלכם ובחרו חברת שילוח אמינה ומקצועית 

אז במטרה להצליח לבחור נכון את חברת השילוח הטובה ביותר עבור הצרכים האישיים שלכם, קיימת חשיבות רבה להקפיד על שלושה שלבים פשוטים. השלב הראשון הוא היכרות מלאה עם כלל הצרכים האישיים שלכם. חש להתמקד במהירות המשלוח ומשקל המוצרים שאתם מעוניינים לשלוח. בשלב השני, עליכם לאתר כמה שיותר חברות שילוח וליצור רשימה הכוללת את כלל המועמדים. רשימה זו נועדה בכדי לאפשר לכם לערוך השוואה וסינון בין כלל האפשרויות הקיימות. השלב השלישי והאחרון הוא כמובן שלב הסינון וההשוואה במסגרתו כל שאתם צריכים לעשות זה לוודא שהחברות השונות מתאימות לצרכים האישיים שלכם, לקרוא כמה שיותר חוות דעת והמלצות אודותיהן ולבחור את החברה הטובה והאמינה ביותר.

כתובתנו

משרד ראשי: אברהם גירון 6 יהוד

כתובת למכתבים: ת.ד 53 נתב"ג מיקוד 7010000

טלפון

03-5391800

מענה 24/7 שעות ביממה

דואר אלקטרוני

service@gaash-customs.co.il

פקס

03-9793003

נשמח לעזור

2021 © כל הזכויות שמורות
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס?
השארו פרטים ונחזור אליכם