העברת חפצים מחו"ל לארץ בצורה נכונה

געש עמילות
16 מאי ,2019
דרופ שיפינג

הייתם בטיול או בחופשה בחו"ל ורכשתם רהיט גדול? קניתם פסנתר מיוחד בארץ זרה? או שאולי רכשתם יצירת אומנות – שאתם ממש חייבים שתהיה תלויה או מוצגת בביתכם? אם כן, כעת הגיע הזמן לדעת כיצד משנעים רהיטים וחפצים מחו"ל, אל הארץ.

כיום אפשר לרכוש כל חפץ בקלות מחוץ לארץ, וזאת על ידי ביצוע הזמנה אינטרנטית, או באמצעות שינוע חפצים מעבר לים. אז מה עושים לפני שליחת החפץ לארץ? הנה כמה טיפים שכל אחד חייב ליישם:

תכנון נכון – לפני שאתם רוכשים את החפצים, חשוב להבין כיצד תוכלו לשנע אותם לארץ, בצורה נכונה. אם אתם מבצעים רכישה אינטרנטית, דעו כי ברחבי העולם ישנן חנויות וספקים שישלחו לכם את החבילה על חשבונם, או בתוספת של כמה מאות דולרים על המשלוח. שילוח כזה נעשה כמובן דרך הים או האוויר, בעוד שמשלוח ימי נחשב נוח יותר מבחינת המחיר. כדי להבין כיצד תוכלו אתם לשנע את החפץ או הפריט, מומלץ ליצור קשר עם חברות המספקות שירות שילוח בינלאומי, וזאת כדי לדעת מהן העלויות וכיצד מתבצע התהליך.

תשלומי מכס – כל פריט שמגיע מחו"ל, בעיקר שמדובר בריהוט, מוצרי אלקטרוניקה, חפצי נוי גדולים, ושאר מוצרים גדולים (שאינם נרכשים בדרך כלל בחופשה בחול) – חייב לעבור במחלקת המכס. מחלקה זאת, שנמצאת בשדות התעופה בכל העולם, תשקול את הפריט, תבחן אותו, תבדוק כי אין בו אלמנטים שעלולים לסכן את הבטחון, ולאחר מכן: תנקוב בסכום הדרוש להעברת הפריט. אם תבחרו חברה אשר מקנה שירות שילוח בינלאומי, תוכלו להיעזר במומחים כדי שיבצעו שחרור ממכס בצורה קלה ומהירה.

שמירה על החפצים – במידה ובחרתם חפצים שבירים, עדינים, כאלה שצריכים להישמר שלמים ונקיים: רצוי לבחור חברות אריזה המבצעות שילוח בין לאומי. חברות אלה ידעו כיצד לארוז כל מוצר, איך להגן עליו מנזקים ובכך לשנע אותו בצורה הנכונה ביותר לארץ. באמצעות העברת חפצים עם המומחים, יכולים רבים לרהט את ביתם מחדש ובזול, להציג יצירות אומנות וחפצים ייחודיים, וליהנות מאלמנטים מקוריים בסביבתם.

כתובתנו

משרד ראשי: אברהם גירון 6 יהוד

כתובת למכתבים: ת.ד 53 נתב"ג מיקוד 7010000

טלפון

03-5391800

מענה 24/7 שעות ביממה

דואר אלקטרוני

service@www.gaash-customs.co.il

פקס

03-9793003

נשמח לעזור

2020 © כל הזכויות שמורות
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס?
השארו פרטים ונחזור אליכם