מה משתלם יותר משלוח דרך הים או דרך האוויר?

געש עמילות
26 מאי ,2019
משלוח דרך הים

אם אתם אנשי עסקים אם אתם אנשים פרטיים, או אפילו אם יצאתם לטיול אחרי הצבא וכעת אתם רוצים לשנע חפצים שונים אל הארץ – כדאי שתדעו כי קיימות כיום שתי אפשרויות לשילוח, וזאת דרך משלוח ימי או אווירי.

זה נכון, אנו חיים בעידן טכנולוגי מתקדם שבו לא רחוק היום שמזל"ט או רחפן יביאו לנו חבילות עד לפתח הדלת. ובכל זאת, רגע לפני התפרצות הקדמה – כדאי לדעת מה משתלם יותר: משלוח דרך הים או דרך האוויר?

קבלת חבילות דרך הים – קווים לדמותו של שילוח ימי

משלוח דרך הים, הוא כזה בו משתמשים כבר שנים רבות וזאת בהתאם לחוקים ולנהלים של גבולות ימיים, בין ארצות שונות. משלוחים אלה מתאימים בדרך כלל עבור חפצים כבדים כמו ציוד אלקטרוני, ריהוט, מכולות של ביגוד או סחורה, עבור חפצים כבדים כמו פסנתרים, מכוניות או כל חפץ אחר שנחשב כזה ששוקל מאות קילוגרמים.

משלוח זה מתבצע דרך הים, הוא עובר תהליכי מכס, בדיקות ושחרור ממכס. מחיר המשלוח נחשב נמוך יותר מאשר של משלוח אווירי, בעוד שהוא אורך זמן רב יותר, וזאת בפרקי זמן של שבוע עד חודש ימים.

קבלת משלוחים דרך האוויר – קווים לדמותו של משלוח אווירי

לאחר שבחנו את המשלוח הימי, אפשר להגיע אל משלוח אווירי שמתבצע על ידי מטוסים גדולים או קטנים. משלוח זה נחשב זריז יותר והוא מאפשר קבלת חבילות חפצים קטנים וגדולים במהירות, אך עם זאת במחיר גבוה יותר.

ישנם מקרים בהם יש צורך במלווה לחפץ, כמו למשל אוצרים שמלווים יצירות אומנות למוזאונים בארץ, או ליווי חפצים שבירים ורגישים במיוחד. במקרה כזה, יש לבצע את ההעברה בשדה התעופה דרך המלווה שמגיע עם החפץ אל היעד.

שירות משלוחים בינלאומי – הדרך להעביר כל חפץ במקצועיות

אם אתם רוצים להעביר חפצים גדולים, סחורה, ריהוט או כל פריט מחו"ל אל הארץ, חשוב שתעזרו בחברות המבצעות משלוח דרך הים, או דרך האוויר. חברות אלה ייסעו לכם בכל הדרוש להעברת הנכס, תוך שהן יהיו אחריות על ביצוע בדיקות המכס, שחרור החפצים מהמכס, אריזה ושינוע עד ליעד. בכך תוכלו לעשות עסקים בקלות, כמו גם להעביר פריט יקר, בצורה בטוחה אל יעדו.

כתובתנו

משרד ראשי: אברהם גירון 6 יהוד

כתובת למכתבים: ת.ד 53 נתב"ג מיקוד 7010000

טלפון

03-5391800

מענה 24/7 שעות ביממה

דואר אלקטרוני

service@gaash-customs.co.il

פקס

03-9793003

נשמח לעזור

2021 © כל הזכויות שמורות
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס?
השארו פרטים ונחזור אליכם