הובלת מכולות מנמל אשדוד

isaacwp
24 ספטמבר ,2020
port of Ashdod

אם ממתינה לכם מכולה בנמל אשדוד, אתם צריכים הובלות מכולות מהנמל. רגע לפני שאתם קוראים לאנשי ההובלות שלכם, מה חשוב לדעת בנושא? הנה כל המידע שאתם צריכים לפני שאתם משחררים מהמכס את המכולה שלכם. מידע מעודכן ל-2020.
בבואכם לשכור את שירותי הובלות המכולה שלכם מנמל אשדוד, יהיה עליכם לקחת בחשבון מרכיבים ופרמטרים שונים, כולל גם לבצע תכנון קפדני ומקדים של הליך התובלה עצמה. זאת, אתם תעשו תוך כדי שתתייחסו באופן נקודתי לאופי של המטען שלכם, למשקלו, לגודלו ולרוחבו, לנקודת היעד שאליה הוא צריך להגיע, לאופן ההעמסה של המטען, לאופן שבו מבצעים פריקת מטען ועוד. ואם יש משהו אחד שחשוב לזכור – הרי שזה הנושא של ביטוח ההובלה שלכם על המכולה. מה עוד חשוב לדעת לגבי הובלות מנמל אשדוד למכולות? הנה עוד כמה טיפים חשובים בנושא:

מה שחשוב לדעת לגבי תובלת מכולות מנמל אשדוד

אולי הכי חשוב, אתם צריכים לדעת שההובלה שלכם מבטחת. בין אם אתם מובילים קרגו מסוג כזה או אחר, אתם לא יכולים להתפשר על הנושא של ביטוח קרגו. ביטוחים להובלת קרגו כוללים כל מיני סעיפים, כך שיהיה הכי טוב פשוט לשבת בנפרד עם החוזים האלו ולראות מה רלוונטי לגביכם.
האחריות על הובלת קרגו בדרך כלל מסופקת לכם על ידי חברת ההובלות עצמה. לרוב, חברת ההובלות תעבוד בשיתוף פעולה עם לחברת ביטוח אשר מספקת אחריות על הובלת מכולות. בסופו של יום, גם אם הצלחתם לחסוך בכסף על חברת ההובלה עצמה, שום דבר לא ישנה אם חלילה תתרחשנה תאונה שלא מכוסה בביטוח. כמובן, בעת כזאת הבלגן ממש יחגוג כבר.

תנו לצוות מקצוענים לטפל בשחרור המכולה מהמכס ובתובלתה

אם כך, בכדי להימנע מהבלגנים הלא רצויים האלו, בררו מראש מה כוללת הפוליסה של האחריות על הובלת המכולה שלכם. לידיעתכם, גם כדאי לבדוק באם השחרור של המכולה כולל גם טיפול בתהליכי השחרור מהמכס. בעוד שחברות הובלה מסוימות יספקו לכם שירותי תובלה בלבד, חברות אחרות יטפלו בכל נושא השחרור מהמכס גם כן. בשורה התחתונה, אין ספק שהשירותים המקיפים האלו של טיפול כללי במכולה יכולים לספק לכם שקט נפשי.

השקט הנפשי שלכם שווה הכול: טיפול במכולות במכס

אתם תדעו ששחרור ותובלת המכולה הן בידיים של מומחים, ככה שלא תצטרכו לדאוג לרגע שמא משהו ישתבש. בשלב הראשון המכולה שלכם תתקבל על ידי צוות מומחי התובלה. בשלב השני, הצוות יטפל בכל מה שקשור לשחרור המכולה מנמל אשדוד. בשלב השלישי כבר תתבצע התובלה עצמה מנמל אשדוד לכל יעד נבחר על ידכם. כמובן, חשוב להדגיש שהשירות ייעשה בהתאם ללוחות הזמנים הכי קפדניים. אם אתם צריכים סיוע נוסף, אל תחשבו פעמיים וקבלו אותו. בהצלחה!
לביצוע השוואת מחירים בין חברות הובלה, בקר בטופ הובלות: https://www.hvl.co.il

כתובתנו

משרד ראשי: אברהם גירון 6 יהוד

כתובת למכתבים: ת.ד 53 נתב"ג מיקוד 7010000

טלפון

03-5391800

מענה 24/7 שעות ביממה

דואר אלקטרוני

service@gaash-customs.co.il

פקס

03-9793003

נשמח לעזור

2021 © כל הזכויות שמורות
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס?
השארו פרטים ונחזור אליכם